Profesjonalizm i solidność

Wulkan to specjalistyczna firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku pokryć dachowych. W czasie działalności zdobyła wiedzę i doświadczenie a także wypracowała mocną pozycję w regionie. Wieloletnia praktyka i właściwe zaplecze sprzętowe umożliwia realizacje powierzonych zleceń fachowo i terminowo. Dynamicznie rozwijająca się firma dąży do zadowolenia swoich klientów poprzez profesjonalizm usług. Działając od wielu lat udowodnia, że jest konkurencyjna na rynku dekarskim. Firma Wulkan specjalizuje się w profesjonalnym wykonawstwie pokryć dachowych. Została założona w 1995 roku przez Tomasza Czubę. Siedziba firmy mieści się w Warszawie na ulicy Jugosłowiańskiej 15.

Profesjonalizm i solidność świadczonych usług wynika z długoletniego doświadczenia i wysokich kompetencji kadry. Właściciel posiada tytuły: mistrza dekarza i mistrza blacharza potwierdzone dyplomami. Od początku funkcjonowania firmy właściciel koordynuje pracę i nadzoruje ekipy wykonawców. Czuwa nad jakością powierzonych zleceń. Wulkan zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z zakresu robót dekarskich, którzy poradzą sobie z ewentualnym nietypowymi wyzwaniami. Ich profesjonalna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają stosować nowoczesne rozwiązania technologiczne. Poza tym firma udziela gwarancji na wykonane usługi a także zapewnia serwis pogwarancyjny.

Działalność firmy Wulkan ukierunkowana jest na realizację zleceń dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. W ofercie posiada różne rodzaje pokryć dachowych. Współpracuje na stałe z wieloma dostawcami materiałów. Powierzone zlecenia traktowane są indywidualnie i realizowane z dużym zaangażowaniem, tak aby sprostać potrzebom klientów i spełnić ich oczekiwania. Firma oferuje usługi, które cechują się wysoką jakością, rzetelnością, solidnością i terminowością.

Wybierając naszą firmę do realizacji zlecenia otrzymają Państwo nie tylko gwarancję wysokiej jakości usług ale też terminowość ich wykonania.

W swoim dorobku firma posiada dziesiątki ciekawych i nietuzinkowych realizacji.

Współpracujemy z: