O firmie WULKAN

Firma Wulkan istnieje na rynku od 1995 roku. Już od samego początku działalności założyciel Tomasz Czuba posiadał wizję stworzenia silnej marki na rynku usług budowlanych. Dzięki dużemu zaangażowaniu udało się to zrealizować. Obecnie marka Wulkan jest synonimem  wysokiej jakości i profesjonalnej obsługi na rynku specjalistycznych usług budowlanych. Jesteśmy bardzo dumni, że w ciągu 20 lat stworzyliśmy silną firmę, którą określa profesjonalizm i solidność.

Kilka słów o historii
Przez 20 lat firma Wulkan dynamicznie się rozwijała na rynku specjalistycznych usług budowlanych. Od początku istnienia koncentrowaliśmy się na dostarczaniu profesjonalnych usług dekarskich, które gwarantują bezpieczne i trwałe dachy. Pracowaliśmy dla inwestorów indywidualnych, a w miarę upływu lat nawiązywaliśmy współpracę z inwestorami instytucjonalnymi oraz firmami deweloperskimi. Dostosowaliśmy ofertę do potrzeb rynku. Każdego dnia rozwiązywaliśmy problemy naszych klientów i oferowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania. Zrealizowaliśmy długą listę inwestycji. Zdobyliśmy bogate doświadczenie. Zyskaliśmy zaufanie klientów i nawiązaliśmy trwałe relacje biznesowe.

Aktualnie…
Obecnie marka Wulkan jest symbolem wysokiej jakości i kompleksowej obsługi. Stale się rozwijamy, aby sprawnie realizować wyzwania, które stawiają przed nami klienci. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i nowoczesnymi narzędziami gwarantującymi wysoką jakość oraz bezpieczeństwo pracy. Bogate doświadczenie zawodowe, zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów umożliwia nam realizacje zleceń o wysokim stopniu skomplikowania solidnie i terminowo. Realizujemy zlecenia głównie dla dużych inwestorów instytucjonalnych oraz wiodących firm deweloperskich. Zatrudniamy kadrę inżynieryjną, która rozwiązuje problemy projektowe z zakresu hydroizolacji parkingów podziemnych czy tarasów. Nasze ekipy wykonawcze posiadają wysokie kwalifikacje i wszelkie uprawnienia do prowadzenia specjalistycznych prac dekarskich. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług na etapie realizacji projektu zapewniamy nadzór inspektora, który sprawdza jakość i poprawność zastosowanych technologii oraz postęp prac. W naszych realizacjach wykorzystujemy najlepszej jakości materiały budowlane wiodących na rynku marek. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami.

Zapraszamy do współpracy

Współpracujemy z: